A+ A A-

Muğla ve İlçelerinde Kıskandıran Düğün Fotoğrafları

Uzun yıllardır dış mekan fotoğraf çekimleri yapmaktayım. Mekanlar ve insanlar sürekli değişiyor, fakat mantık değişmiyordu. Hem gezgin hem de fotoğrafçı olmak, şehrin içerisindeki günlük yaşamları ve insanlara dair fotoğraflar çekmek en büyük tutkum oldu. Tek bir karede anlattığım onca hikayeler mevcut. Hayatı, insanların beklentilerini ve daha fazlasını yakalayıp deklanşöre basmak paha biçilemez bir şey. Fotoğraf çekme serüvenim işte bu tutkum sayesinde başladı. Özellikle düğün fotoğrafçılığı profesyonel olarak yaptığım bir meslek haline geldi.
Harika Bodrum gecelerinin ve kıpır kıpır gündüz hayatının yanında, diğer tüm eşsiz özellikleri ve çok sayıdaki sakin koylarında fotoğraf tecrübelerim oldu. Bodrum yarımadası üzerindeki köylerde yapmış olduğum çekimler ve kumsallarda yakaladığım muhteşem kareler tarif edemeyeceğim tecrübeler yaşattı bana. O civardaki koylarda ve kıyı köylerinde sayısız düğün fotoğrafları çektim. Fotoğrafları gören çiftlerin yüzlerindeki mutluluğu ve şaşkınlığı anlatamam. Daha önce bu kadar mükemmel kareler görmediklerinden olabilirdi şaşkınları, fakat böylesine memnun kalmaları beni de çok mutlu etmeye yetiyordu.
Marmaris’in büyük bir sahil kenti olduğunu ve etrafında çok sayıda gezilecek yerler bulunduğunu bilirsiniz. Tabii Marmaris’e gitmişken Datça’ya uğramamak olmaz. Bu bölgelerdeki parklar, antik kentler ve köyler yine harika kareler yakalamak için mükemmel yerler. Bu harika yerlerde de yeni evlenen çiftlerin yüzlerini güldürmek yine bana düşüyor. Ormanların kapladığı dik dağların denizle kesiştiği yerlerde, yeşil ile mavinin o eşsiz buluşmasında ve daha farklı renk kuşaklarını bir araya getirerek çekimlerini yaptığım resimler gerçekten memnun edecek düzeyde. Tüm anlattığım bu harika ortamlarda siz de rüyalar aleminde dilek tutmak istemez misiniz? Yüksek görüntü kalitesi ve kıskandıran karelerle en mutlu gününüzde kendinize bir iyilik yapın ve bendeniz Jerfi Şirin’le düğün fotoğraflarınızı eşsiz kılın. Tüm ziyaretçi ve müşterilerime güneşli, güzel günler dilerim… Saygılarımla, Datça Düğün Fotoğrafçısı

Hazırladığım bloglarıma göz atmak isterseniz;

http://marmarisfotografci.blogspot.com.tr/
http://bodrumfotografci.blogspot.com.tr/
 

datça fotoğrafçı

Öne Çıkanlar

Prev Next

Ay Yıldız Butik Otel

Ay Yıldız Butik Otel

Akdeniz ve Ege'nin buluşma noktasında,iki bölgeninde eşsiz...

Devami...

Yavuz Apart

Yavuz Apart

Yavuz Apart Otel Datça merkezinde, sahil yolu...

Devami...

Gabaklar Bungalows…

Gabaklar Bungalows&Pansiyon

Gabaklar, Datça yarımadasının Mesudiye köyünde, Kızılbük koyunun...

Devami...

Datça, Datça Otelleri, Datça Pansiyonlar, Datça Apartlar, Datça Butik Otelleri, Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü, Eski Datça, Datça Tatil ve Konaklama Rehberi.

Copyright ©DatcaRehber.com 2005-2017. Her Hakkı Saklıdır. SiteMap