A+ A A-

Datça Beyaz Ev Otel


Yunan mitolojisinde Datça "Olağanüstü nitelikler taşıyan ülke" olarak geçer.  Biz de işte bu mitolojiden yola çıktık... Bu topraklarda yetişmiş insanlar olarak, kendi toprağımıza yaraşır, yepyeni bir otel hayata geçirelim istedik. Burası öyle bir otel olsun ki; konuklarımız, hem arkadaş ve aile ortamına geldiklerini hissetsinler, hem de vereceğimiz butik hizmetle büyük oteller zincirindeki kaliteyi ve özeni yaşasınlar. Ve yine dedik ki öyle bir otel olsun ki burası; Tarihçi Strabon'un "Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını isterse Datça Yarımadası'na bırakır" sözünü kanıtlasın. Beyaz Ev'e gelenler hep gelmek istesin.

Bu nedenle otelimiz sakin, sessiz, araba gürültüsünün olmadığı, doğa ile baş başa kalabileceğiniz bir bölgede bulunuyor. Beyaz Ev, ismiyle de uyumlu beyaz renkte, 1. katı eski Datça mimarisine uygun taş duvarlarla çevrili. 23 odadan oluşan Otelimizde 11 adet 1+1 mutfaklı aile odalarında 4'er kişi konaklama imkanına sahip. (salonda açılır kanape, gardrop, mutfak tezgahı, mini buzdolabı-yatak odasında çift kişilik yatak, tuvalet masası ve gardrop bulunuyor. )

8 adet otel odamızda çift kişilik yatak (minibar,gardrop,tuvalet masası) olarak hizmet verirken, çatı katında bulunan 4 adet otel odalarımızda ise çift kişi ve + 1 kişinin (gardrop,tuvalet masası,mutfak tezgahı,mini buzdolabı) konaklaması mümkün. Bu çatı katlarımız aynı zamanda deniz manzaralı.

Denize 100 metre, merkeze 5 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.  Beyaz Ev’de havuz kenarında sessiz sakin caz, klasik müzik dinlemek ya da kitap okumak, havuz barımızda günü geçirmek, kısacası kafanızı dinlemek de sizin için güzel bir seçenek olacaktır.

Bizim 3B olarak adlandırdığımız bal, balık, bademiyle, cennet gibi koylarıyla, huzuruyla, eski Datçasıyla, Can Yücel'iyle; Knidos'uyla Datça sizi çağırıyor. Ehh bunca güzel şey varken madem bu çağrıya kulak verip Datça'ya geldiniz, biz de bu güzelliklerin tam ortasında bulunan Beyaz Ev'de sizleri bekliyor olacağız.

Tesis İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 252 712 8822 / 0544 712 8822
  • E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Adres: iskele mh. 85 sok. datça / muğla
Bu kategoriden diğerleri: « Huzur Royal Otel

datça fotoğrafçı

Öne Çıkanlar

Prev Next

Giritli Apart

Giritli Apart

Palamutbükü'nde tam size göre yeni hizmete açılmış Giritli...

Devami...

Bük Pansiyon

Bük Pansiyon

Masmavi denizi, yemyeşil bahçesi, tertemiz sahili ve...

Devami...

Datça Beyaz Ev Otel

Datça Beyaz Ev Otel

Yunan mitolojisinde Datça "Olağanüstü nitelikler taşıyan ülke"...

Devami...

Datça, Datça Otelleri, Datça Pansiyonlar, Datça Apartlar, Datça Butik Otelleri, Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü, Eski Datça, Datça Tatil ve Konaklama Rehberi.

Copyright ©DatcaRehber.com 2005-2017. Her Hakkı Saklıdır. SiteMap