A+ A A-

Datça

datca merkez 01
IMG 9076 resize

Türkiye'nin en güzel köşelerinden; Ege ile Akdeniz'in buluşma noktası Datça. Tertemiz havası, şirin balıkçı lokantaları, ören yerleri ve sahip olduğu tüm doğal güzellikleriyle sizlere doyumsuz bir tatil yaşatacaktır.

Marmarisden batıya uzanan 70km uzunluğundaki yarımadanın bir tarafı Gökova körfezine diğer tarafı ise Hisarönü körfezine bakar. Bencik koyundan başlayıp yarımadanın son noktası olan Knidos'a kadar uzanan özel konumu, sakin denizi, nitelikli otelleri ve bakir kalan doğasıyla kalabalıktan ve metropollerden uzaklaşmak isteyenlerin tercihi olan Datça, oksijen bakımından dünyanın sayılı, Türkiye'nin ise en zengin bölgesidir.

"Ben fotoğaf çekmek için seyahat ediyorum, fotoğraf benim için yeni coğrafyalara açılmak, yeni ufuklar yeni renkler farklı yaşam tarzları keşfetmek ve bunları belgelemek istiyorum" diyorsanız sizi Datça Yarımadasına bekliyoruz..

Datça

ile ilgili diğer kaynaklar;

Datça Belediyesi: www.datca.bel.tr
Datça Kaymakamlığı: www.datca.gov.tr
WikiPedia: tr.wikipedia.org/wiki/Datcadatça fotoğrafçı

Öne Çıkanlar

Prev Next

Bora Hotel

Bora Hotel

2005 sezonunda faaliyete giren otelimiz siz değerli...

Devami...

Kardelen Evleri

Kardelen Evleri

Kardelen evleri Palamubükü sahiline sadece 30 metre...

Devami...

Melinda Pansiyon

Melinda Pansiyon

Bir yaşamın gerçeğidir Datça'da tatil yapmak.Vazgeçilmez cennetidir...

Devami...

Datça, Datça Otelleri, Datça Pansiyonlar, Datça Apartlar, Datça Butik Otelleri, Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü, Eski Datça, Datça Tatil ve Konaklama Rehberi.

Copyright ©DatcaRehber.com 2005-2017. Her Hakkı Saklıdır. SiteMap