A+ A A-

datca gunluk turDatça'da Günlük Tekne Turları

Datça'da yaz aylarında ,Datça'nın eşsiz koylarını günlük tekne gezisi ile görmeniz mümkündür.Koylara ziyaret için, Datça limanından her gün 3 veya 4 günlük tur teknesi kalkmaktadır.Aşağıdaki tabloda tur çizelgelerini, saatlerini ve uğranacak yerleri görebilirsiniz. Ayrıca bazı günlerde mehtap turlarımız, Selimiye-Orhaniye-Bozburun turlarımız mümkün olup giderken Yunan adası Symi'nin içinden geçip Yunan mimarisini görme imkanı sunuyoruz.

Kişi sayısı sınırı olmadan günlük turlara istediğiniz gün katılabilir, veya kendi grubunuz varsa özel günlük tur teknesi kiralayabilirsiniz.

Günlük turlar ile; Dilek mağarası, Domuz çukuru, Hayıtbükü, Ovabükü, Akvaryum koyu, Kargı koyu, Knidos, Palamutbükü, Dişlice adası, Orhaniye, Hurmalıbük, Dimitri koyu, Korsan koyu, Bozburun limanı, Ada boğazı, Tersane koyu ve Symi adasına görsel olarak tur düzenlenmektedir.

Detaylı bilgi ve tur rezervasyonunuz için aşağıda belirtilen telefon numaralarından direkt tekne sahiplerine ulaşabilirsiniz.


 

FANTAZİ TUR TEKNESİ

Mesut Kaptan: 0536 242 0210 / 0553 461 5797

 


NAİL BORA TEKNESİ

Sinan Kaptan: 0 532 311 32 74


 

Datça, Datça Otelleri, Datça Pansiyonlar, Datça Apartlar, Datça Butik Otelleri, Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü, Eski Datça, Datça Tatil ve Konaklama Rehberi.

Copyright ©DatcaRehber.com 2005-2017. Her Hakkı Saklıdır. SiteMap