A+ A A-

Çuhadar Ahşap Evleri

Bir aile işletmesi olan Çuhadar Ahşap Evleri, 2010 yılında siz misafirlerine Palamutbükün'de kapılarını açmıştır. Denize sıfır konumu, lüks ahşap evleri, restaurantı, sıcak atmosferi, ve yaz eğlenceleri ile Çuhadar Ahşap Evleri konuklarına en güzel Palamutbükü tatilini yaşatmayı hedeflemiştir.Konum olarak Palamutbükü'nün en güzel yerinde olan Çuhadar Ahşap Evleri, Datça tatil anlayışınızı değiştirecektir. Huzur dolu bir tatil için bize ulaşın.

Evler:
Toplam 12 ev ile hizmet vermekte olan işletmede, evlerin inşaatından iç dizaynı'na kadar hiç bir masraf'tan kaçınılmamıştır.
12 evden 4’ü mutfaksız pansiyon türü olup çiftler için, geri kalan 8’i ise mutfaklı ve odalı apart tipi olup geniş aileler için idealdir. Bu 8 evden 2’sinde ise 2 oda mevcut olup 6-7 kişiye kadar konaklama mümkündür. Isı ve ses yalıtımından eşyalara, banyo'dan mutfağa, klima'dan teras oturma gruplarına kadar tüm özellikler en üst kalite anlayışı ile hizmete sunulmuştur.

Tesis İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 252 725 52 78 / 0 505 629 97 58
  • E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Adres: Palamutbükü / Datça
Bu kategoriden diğerleri: Aylin Ahşap Evler »

datça fotoğrafçı

Öne Çıkanlar

Prev Next

Ada Pansiyon

Ada Pansiyon

Bol oksijen, tarihi zenginlik, huzur ve güven...

Devami...

Kardelen Evleri

Kardelen Evleri

Kardelen evleri Palamubükü sahiline sadece 30 metre...

Devami...

Datça, Datça Otelleri, Datça Pansiyonlar, Datça Apartlar, Datça Butik Otelleri, Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü, Eski Datça, Datça Tatil ve Konaklama Rehberi.

Copyright ©DatcaRehber.com 2005-2017. Her Hakkı Saklıdır. SiteMap