A+ A A-

Aycan Tatil Evleri

Palamutbükün'de apart konaklama imkanı veren az sayıdaki yerlerden biri Aycan Tatil Evleri. Palamütbükünün saygın ailelerinden ÇUHADAR ailesi tarafından işletilen mekanda, şehir hayatının karmaşasından çıkıp gelenleri düşünerek doğal bir ortam hazırlanmış. Tesisin sessiz ve rahat bir ortamında dinlenme, yemeğinizi hazırlama, sipariş etme veya mangal keyfi yapma olanağınız bulunuyor.

Evlerin önleri gölgesinde oturulabilecek şekilde ağaçlandırılmış.Aycan Tatil Evleri, geniş bir doğal alan içinde kurulmuş, 4 kişilik aileyi konuk edebilecek kapasitesi ile birbirinden bağımsız ve birbirini rahatsız etmeyecek şekilde planlanmış 6 boga evden oluşuyor.

Evlerimiz:
Evlerin içinde yemek hazırlayabileceğiniz imkanları bulunan mutfak, Tuvalet & Banyo 1 adet  2 Kişilik yatak 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Her evin önünde  serin serin oturabileceğiniz 6 metrekare oturma alanı olarak kullanılan verandalar mevcut. Her birinde LCD televizyon ve sınırsız TV kanalı, odanızdan ayrılmadan yiyecek ve içecek siparişi verebileceğiniz dahili telefon hattı, klima, çevre güvenliği için kamera kayıt sistemi, çocuklarınız için oyun alanı bulunuyor. Evlerde buzdolabı dahil her türlü eşyasının bulunduğu mutfaklarında her türlü yemeğinizi pişirmekte özgürsünüz.


Tesis İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 252 725 55 91 / 0 538 869 20 30
  • E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Adres: Palamutbükü / Datça
Bu kategoriden diğerleri: « Aylin Ahşap Evler

datça fotoğrafçı

Öne Çıkanlar

Prev Next

Aylin Ahşap Evler

Aylin Ahşap Evler

Ailenizle, dostlarınızla konaklayabileceğiniz ahşap evlerimizde, güler yüzlü...

Devami...

Aycan Tatil Evleri

Aycan Tatil Evleri

Palamutbükün'de apart konaklama imkanı veren az sayıdaki...

Devami...

Balcı Apart

Balcı Apart

Apartımız ve ahşap evlerimiz denize sıfır konumda...

Devami...

Copyright ©DatcaRehber.com 2005-2017. Her Hakkı Saklıdır. SiteMap