Aycan Tatil Evleri

Palamutbükün'de apart konaklama imkanı veren az sayıdaki yerlerden biri Aycan Tatil Evleri. Palamütbükünün saygın ailelerinden ÇUHADAR ailesi tarafından işletilen mekanda, şehir hayatının karmaşasından çıkıp gelenleri düşünerek doğal bir ortam hazırlanmış. Tesisin sessiz ve rahat bir ortamında dinlenme, yemeğinizi hazırlama, sipariş etme veya mangal keyfi yapma olanağınız bulunuyor.

Evlerin önleri gölgesinde oturulabilecek şekilde ağaçlandırılmış.Aycan Tatil Evleri, geniş bir doğal alan içinde kurulmuş, 4 kişilik aileyi konuk edebilecek kapasitesi ile birbirinden bağımsız ve birbirini rahatsız etmeyecek şekilde planlanmış 6 boga evden oluşuyor.

Evlerimiz:
Evlerin içinde yemek hazırlayabileceğiniz imkanları bulunan mutfak, Tuvalet & Banyo 1 adet  2 Kişilik yatak 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Her evin önünde  serin serin oturabileceğiniz 6 metrekare oturma alanı olarak kullanılan verandalar mevcut. Her birinde LCD televizyon ve sınırsız TV kanalı, odanızdan ayrılmadan yiyecek ve içecek siparişi verebileceğiniz dahili telefon hattı, klima, çevre güvenliği için kamera kayıt sistemi, çocuklarınız için oyun alanı bulunuyor. Evlerde buzdolabı dahil her türlü eşyasının bulunduğu mutfaklarında her türlü yemeğinizi pişirmekte özgürsünüz.

Tesis İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 252 725 55 91 / 0 538 869 20 30
  • E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Adres: Palamutbükü / Datça
Bu kategoriden diğerleri: « Aylin Ahşap Evler

datça fotoğrafçı

Öne Çıkanlar

Prev Next

Çuhadar Ahşap Evleri

Çuhadar Ahşap Evleri

Bir aile işletmesi olan Çuhadar Ahşap Evleri,...

Devami...

Damla Apart

Damla Apart

Her sene olduğu gibi bu senede ailenizle...

Devami...

Organik Pansiyon

Organik Pansiyon

Organik Pansiyon, Palamutbükü koyunda denize sıfır olarak...

Devami...

Datça, Datça Otelleri, Datça Pansiyonlar, Datça Apartlar, Datça Butik Otelleri, Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü, Eski Datça, Datça Tatil ve Konaklama Rehberi.

Copyright ©DatcaRehber.com 2005-2017. Her Hakkı Saklıdır. SiteMap