Hoppala Pansiyon

Nezih bir ortamda, sizleri ve dostlarınızı deniz ürünleriyle ağırlamak istiyoruz, Datça Mesudiye Ovabükü'nde size denizlerimizin eşsiz Tatlarını, gerek deniz balıkları ile,deniz ürünlü mezeleri ile gerekse de diğer yemek çeşitleri ile sunacak bir mekan....Balık,deniz,güneş ve doğanın şıklığı, kusursuz servisi ve sıcacık ortamıyla kucaklaşıyor. Hoppala Restaurant ve Pansiyon öncelik sizin rahatınız ve damak tadınızı düşünür.Spesiyalite balık seçeneklerini enfes bir deniz manzarası eşliğinde tatmaya ne dersiniz? Rakınızı yudumlarken denizden gelen rüzgarı hissedeceğiniz bir mekan ve tatil imkanını size sunuyoruz.Tatil dönüşü Hoppala Restaurant ve Pansiyon'dan Zeytinyağı,Bal,Badem,Zeytinyağı Sabunu ve Polen vb. yiyeceklerden alabilirsiniz.

Allah bir insanı severse onu Datça'da yaşatır.Datça'da senenin 9 ayı güneş ve dünyada oksijeni en bol olan yerlerinden birisidir.Tertemiz havası,pırıl pırıl mavi denizi ve koyları insanı büyülüyor.Hoppala Pansiyon doğal güzelliğiyle sizi bekliyor.Hoppala Pansiyon'da size sunulacak yemekler,sebzeler,meyveler,yumurta,et,süt yani her aldığınız gıda hiçbir suni ve kimyevi madde kullanmadan Hoppala'da doğal olarak yetiştirilir.Yemeklerde kullandığımız yağ kendi ağaçlarımızdan elde edilmiş % 100 zeytinyağıdır.Kesinlikle başka yağ kullanmıyoruz.İsterseniz kendi ellerinizle sebze ve meyve toplayıp yiyebilirsiniz.Hoppala istiyor ki,senede birkaç hafta kendinize zaman ayırıp şehir gürültüsü ve stresinden,kirli havasından uzaklaşın.Ciğerlerinizi bol oksijenli tertemiz havayla,midenize doğal ve lezzetli yemeklerle ruhunuzu sakin ve sessiz ( kuşların sesi hariç )bir atmosferde dinlendirin.


Tesis İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 252 728 01 48 / 0 532 544 49 95
  • E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Adres: Ovabükü / Mesudiye / Datça
Bu kategoriden diğerleri: « Melinda Pansiyon Ada Pansiyon »

datça fotoğrafçı

Öne Çıkanlar

Prev Next

Sarı Apart

Sarı Apart

Sarı apart 2 adet 1+1, 8 adet...

Devami...

Taş Apart

Taş Apart

Taş dokusunu bozmayan uyumlu ve huzurlu renkler,...

Devami...

Doğa Apart

Doğa Apart

Datça Doğa Apart, Kumluk Plajı'na 500 metre...

Devami...

Datça, Datça Otelleri, Datça Pansiyonlar, Datça Apartlar, Datça Butik Otelleri, Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü, Eski Datça, Datça Tatil ve Konaklama Rehberi.

Copyright ©DatcaRehber.com 2005-2017. Her Hakkı Saklıdır. SiteMap